Zagórska 11, 41-300
Dąbrowa Górnicza

pon. - pt.: 10:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 15:00

Imię:

Nazwisko:

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną i polityką prywatności*

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania?

Napisz do nas!

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne nie tylko oddzielają od siebie pomieszczenia i zapewniają domownikom prywatność, ale także nadają wnętrzom szczególnego charakteru. U nas znajdziesz drzwi pokojowe, łazienkowe, do sypialni, kuchni, a nawet garderoby. Możesz wybierać spośród setek modeli i rozmaitych wariantów.

U nas znajdziesz:

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. U nas wybierzesz drzwi, które będą nie tylko znakomitą ozdobą Twojego domu, ale będą również izolowały termicznie i akustycznie, do tego będą chroniły Twoje domowe ognisko przed intruzami.

W naszym salonie dobierzesz także drzwi zewnętrzne do mieszkania spośród wielu wariantów.

Drzwi zewnętrzne

Ten istotny element każdego pomieszczenia powinien pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. U nas znajdziesz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Przylgowe i bezprzylgowe, z ukrytą ościeżnicą, przesuwne, z przeszkleniami lub szklane – bez trudu wybierzesz wariant, który wpisze się w styl Twojego wnętrza.

Naszą ofertę stanowią produkty renomowanych producentów, które wyróżniają się stylowym designem oraz solidnością i jakością – takie drzwi będą ozdobą Twojego domu przez długie lata.

Drzwi

pon. - pt.: 10:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 15:00

Zagórska 11, 41-300
Dąbrowa Górnicza