Zagórska 11, 41-300
Dąbrowa Górnicza

pon. - pt.: 9:00 - 17:00

sob.: 9:00 - 13:00

Wykończenie domu

Na wykończenie domu składa się wiele elementów, dlatego nasza oferta nie kończy się na drzwiach i podłogach. U nas kupisz również panele ścienne, którymi z łatwością i stylowo wykończysz ściany, a także karnisze i rolety, które przydadzą się przy oknach.  

U nas znajdziesz karnisze i rolety na każde okno. Mamy w ofercie karnisze pojedyncze oraz podwójne, z 200 różnymi końcówkami, które występują aż w 5 kolorach. Jakość karniszy jest tak wysoka, że śmiało dajemy na nie aż 3-letnią gwarancję. U nas kupisz również takie akcesoria do karniszy, jak wsporniki, żabki i łączniki. Pomożemy dobrać rolety do Twojego okna - u nas trafisz na kilka wariantów rolet o bogatej kolorystyce i rozmaitych wzorach.

U nas znajdziesz:

Karnisze i rolety

Panele ścienne

Ściana także może być stylowo ubrana! U nas znajdziesz alternatywę dla tradycyjnego wykończenia ścian w postaci malowania i tapetowaniamowa o panelach ściennych. To łatwy i szybki sposób na odświeżenie ścian, bez zbędnego bałaganu. Z panelami ściennymi utrzymanie ściany w czystości jest bezproblemowe, a efekt estetyczny oryginalny i stylowy.

W ofercie mamy panele ścienno VILO Vox i WALLDESIGN Swiss Krono.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Imię:

Nazwisko:

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną i polityką prywatności*

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

pon. - pt.: 9:00 - 17:00

sob.: 9:00 - 13:00

Zagórska 11, 41-300
Dąbrowa Górnicza